Bali

Rajskie plaże, zapierające dech w piersi widoki, błękitny ocean indyjski i duża porcja aktywności fizycznej na świeżym powietrzu – to właśnie fit camp na Bali. Przygotowując ten wyjazd skupiłem się na połączeniu luksusowych warunków, niesamowitych autorskich wycieczek i bardzo ciekawych sesji treningowych, które po pierwsze zagwarantują Ci super wspomnienia a po drugie przyczynią się do znaczącej poprawy Twojej sylwetki, stanu zdrowia i ogólnego samopoczucia!

 

Jeżeli marzą Ci się niezapomniane wakacje w świetnym towarzystwie połączone z treningami i propagowaniem zdrowego stylu życia to zapraszam do szczegółowego zapoznania się z dalszą częścią strony.

 • Zakwaterowanie na wyspie
 • Program wyjazdu
 • Wycieczki fakultatywne
 • Kwiestie organizacyjne
 • Koszt wycieczki
 • Podsumowanie

Zakwaterowanie na wyspie

Planując Fit Camp na Bali kładłem nacisk na dwa podstawowe czynniki. Pierwszym była wysoka jakość hoteli, drugim natomiast atrakcyjna lokalizacja umożliwiająca nie tylko łatwe dotarcie do plaży ale również będąca dobrym punktem wypadowym do wycieczek fakultatywnych. Mój wybór padł na dwa hotele – pierwszy z nich uważany jest za jeden z najbardziej luksusowych na wyspie natomiast drugi jest niezwykle klimatyczny i bardzo fajnie położony

Mövenpick***** Resort & Spa Jimbaran Bali

Candi Beach**** Resort & Spa Candidasa

Program wyjazdu

Dzień pierwszy

Wylot z Warszawy.

Dzień drugi

Przylot na lotnisko w Denpasar, transfer do hotelu, zakwaterowanie w hotelu Movenpick Jimbaran*****, czas wolny, kolacja.

Dzień trzeci

Odpoczynek na wyspie Bali. Trening przy basenie, na siłowni lub na plaży, śniadanie, czas wolny, obiad a wieczorem powitalna kolacja na plaży (ryby i owoce morza) oraz pokaz lokalnego tańca.

Dzień czwarty

Po śniadaniu wyjazd na wycieczkę rowerową przez balijskie wioski. Wycieczka rowerowa przez wioski Bali jest najlepszym sposobem na połączenie zwiedzania z aktywnością fizyczną. Podczas przejażdżki zobaczymy piękne krajobrazy oraz słynne pola ryżowe. W trakcie wycieczki zjemy obiad. Po powrocie będzie czas na odpoczynek, a następnie czeka nas trening i kolacja.

Dzień piąty

Odpoczynek na wyspie Bali. Trening przy basenie, siłowni lub na plaży, obiad, kolacja.
*Dla chętnych lekcja surfingu – zapewniam transfer na plażę Kuta, która jest idealnym miejsce do nauki surfingu. Lekcja surfingu – cena $25.

Dzień szósty

Po śniadaniu udamy się na wycieczkę “Świątynie Bali”. Hinduska wyspa Bali słynie z przepięknych plaż, różnorodnej zieleni ale przede wszystkim znajdują się tam jedne z najpiękniejszych i najważniejszych świątyń w Hinduizmie. W ciągu całego dnia zobaczymy dwie z nich oraz niesamowite tarasy ryżowe Jatiluwich. Pierwsza to Pura Taman Ayun, wybudowana w 1634 roku. Jest ona najważniejszą świątynią hinduską na Bali. Tą imponującą budowlę otacza fosa, która upodabnia ją do ogrodowego sanktuarium pośrodku jeziora. Kolejna świątynia to Beratan, położona nad jeziorem w samym środku dżungli. Ostatnia z nich – Pura Tanah Lot, zwana świątynią ziemi w morzu, należy do najpiękniej usytuowanych świątyń na wyspie. Tam będziemy podziwiać najpiękniejszy zachód słońca w całej Indonezji. W między czasie odwiedzimy wodospady „Twins” jak również zatrzymamy sie na tradycyjnym targu balijskim. Po wycieczce wracamy do hotelu na kolację.

Dzień siódmy

Odpoczynek na wyspie Bali. Trening przy basenie, na siłowni lub na plaży, następnie śniadanie i czas wolny na odpoczynek do obiadu, po obiedzie wspólny spacer po plaży i powrót do hotelu na kolację.
*Dla chętnych lekcja surfingu – zapewniam transfer na plażę Kuta, która jest idealnym miejsce do nauki surfingu. Lekcja surfingu – cena $25.

Dzień ósmy

Po śniadaniu wykwaterujemy się z hotelu Movenpick i jedziemy do Ubud na praktykę jogi, zwiedzanie miasta oraz wizytę w Małpim Gaju. Obiad zjemy w jednej z lokalnych restauracji w Ubud. Po obiedzie jedziemy do miejscowości Candidassa i zakwaterujemy się w hotelu Candi Beach****. Po zakwaterowaniu się i odświeżeniu idziemy na kolację.

Dzień dziewiąty

Odpoczynek na wyspie Bali. Trening przy basenie, na siłowni lub na plaży następnie śniadanie. Po śniadaniu nurkowanie lub snorekling (dodatkowo płatne) aż do obiadu. Candidassa to jedno z najpiękniejszych miejsc do nurkowania na wyspie Bali. W godzinach późno popołudniowych trochę stretchingu podczas praktyki jogi a następnie kolacja.

Dzień dziesiąty

Odpoczynek na wyspie Bali. Po śniadaniu wyjazd na rafting na rzece Melangit. Spływ pontonem po rwącej rzece Melangit to zastrzyk adrenaliny oraz możliwość podziwiania przepięknych widoków w samym środku dżungli . Po raftingu będzie na nas czekał pyszny obiad w lokalnej restauracji. Powrót do hotelu po obiedzie, a następnie trening na plaży lub wykład na wspólnie wybrany temat dotyczący odżywiania, treningu lub zdrowia a następnie kolacja.

Dzień jedenasty

Około 2:00 w nocy wyjazd na trekking wulkany Batur. Wspinaczka zaczyna się około 4.00 nad ranem po zjedzeniu lekkiego śniadania. Trekking na wulkan Batur to gwarancja zobaczenia na własne oczy jednego z najpiękniejszych widoków na Bali. Wyprawa zaczyna się w środku nocy, ponieważ w planach mamy oglądanie wschodu słońca ze szczytu wulkanu! Wspinaczka trwa około 2h w jedną stronę a cała wycieczka jest absolutnie niezapomnianym i unikatowym przeżyciem. Podczas wycieczki mamy zagwarantowane dwa posiłki – jeden przed wejściem na wulkan a drugi po zejściu na dół. Po zjedzeniu posiłku wracamy do hotelu, mamy chwilę wolnego i obiad. Po obiedzie jest czas wolny, a wieczorem kolacja.

Dzień dwunasty

Odpoczynek na wyspie Bali. Wspólny poranny spacer w formie lekkich aerobów, powrót na śniadanie, czas wolny, obiad, trening wytrzymałościowy a następnie relaksujące zajęcia jogi i kolacja.

Dzień trzynasty

Odpoczynek na wyspie Bali. Trening na plaży lub na siłowni, śniadanie. Możliwość zorganizowania dodatkowej wycieczki “Balijski Wschód” (opis dostępny w sekcji „wycieczki fakultatywne”). Obiad, kolacja.

Dzień czternasty

Wykwaterowanie z hotelu, obiad oraz transfer na lotnisko. Przelot do Dubaju.

Dzień piętnasty

Przylot do Dubaju i zwiedzanie miasta nocą. Około 8 rano wylot i powrót do Polski.

Zakończenie wycieczki.

Wycieczki fakultatywne

Oprócz podstawowych wycieczek istnieje jeszcze możliwość uczestnictwa w dodatkowych wycieczkach fakultatywnych. Warunkiem do tego aby dana wycieczka się odbyła jest chęć uczestnictwa wszystkich osób z grupy.

Wycieczka „Balijski Wschód”

Wycieczkę zaczniemy wizytą w Tirta Ganga, malowniczym pałacu z elementami architektury europejskiej oraz chińskiej. Następnie przemierzymy wśród pól ryżowych Tenganan żeby dotrzeć do tradycyjnej wioski balijskiej, położonej nieopodal największego wulkanu na Bali Agung. Natępnie zwiedzimy świątynię Besakih, zwaną przez miejscowych „świątynią matką”!
Koszt: 90 USD / osoby. Cena zawiera wszystkie bilety wstępu! (przewidziana na 13 dzień pobytu)

Canyoning w Git Git

Dla lubiących adrenalinę, obcowanie z przyrodą oraz wysiłek fizyczny proponuję różne formy canyoningu. Canyoning to ekstremalna forma rekreacji polegająca na pokonywanie rwących rzek i niebezpiecznych kanionów. W Git Git do wyboru many 4 warianty:

 • Lekki – najlepsza opcja dla rodzin z dziećmi i tych którzy chcą doświadczyć najlżejszej formy canyoning. Koszt: 100USD / os.
 • Średni – najlepszy wybór żeby doświadczyć wszystkich technik canyoning. Koszt: 125USD / os.
 • Ciężki – duży wybór zjazdów (slides), ekscytujących skoków. Koszt: 170USD / os.
 • Ekstremalny – najdłuższa wyprawa. Trekking obok gorących źródeł i 4 wodospadów. Koszt: 190USD / os.

Snorkowanie w Amed

Snorekling w Amed jest absolutnym „must see” dla wszystkich osób kochających podwodny świat. W tym rejonie znajduje się zatopiony wrak japońskiego statku oraz słynny ogród koralowy, które będziemy mieli możliwość oglądać dosłownie z odległości „na wyciągnięcie ręki”.

Koszt: 80USD / os. Cena zawiera transfer, dopłynięcie łódką na miejsce oraz wynajem sprzętu.

Wyjazd na targ rybny połączony z kolacją

Najpierw pojedziemy na lokalny targ rybny, na którym będziemy mogli wybrać najrozmaitsze gatunki ryb i owoców morza, które następnie sami grillujemy. Jest to szansa na spróbowanie różnych gatunków dziko łapanych ryb, których nie znajdziemy nigdzie w Polsce.

Koszt: Cena zależy od ilości osób oraz ilości jedzenia i wynosi około 50-60USD / os.

Kintamani

Naszą wycieczkę zaczniemy od wizyty w mieście Gianyar, gdzie zwiedzimy świątynię Goa Gaja z namiastką dżungli, grobowce Guan Kawi, Świątynię Gunung Kawi Sebatu oraz Tirta Empul, święte źródła, gdzie tysiące Balijczyków przybywa na ceremonie oczyszczania. Kolejnym punktem będzie przystanek na słynnych tarasach ryżowych w okolicach Tegalalang.

Koszt: 80USD / os.

Kwiestie organizacyjne

Wszystkie kwestie formalno-organizacyjne załatwiane są za pośrednictwem zaufanego biura podróży.

Biuro Podrózy Green-Tour powstało w 1988 roku. Posiada koncesje organizatora a także polisę OC. Na rynku turystycznym znane jest z profesjonalizmu, rzetelności oraz niezawodności, czego potwierdzeniem jest członkostwo w WIELKOPOLSKIEJ IZBIE TURYSTYCZNEJ od 1994 roku, zrzeszającej najlepsze biura podróży z Poznania.

Płatności

Pierwsza rata opłacana jest w Polsce i istnieją dwie możliwości jej opłacenia.

 • Wpłata całej kwoty w dniu podpisania umowy
 • Wpłata zaliczki wynoszącej 5 tysięcy złotych w dni podpisania umowy a następnie dopłata reszty najpóźniej 35 dni przed wylotem.

Druga rata opłacana jest już na Bali i wynosi 480 USD. Sumaryczny koszt wycieczki to 13500 zł (w przypadku pokoju dwuosobowego) plus 480 USD.

Zakwaterowanie w pokojach

Standardowo pokoje są dwuosobowe i w przypadku osób jadących samodzielnie będziemy dobierać drugą osobę uwzględniając płeć oraz wiek – tak aby każdy czuł się swobodnie i komfortowo.

Istnieje też oczywiście możliwość wybrania sobie osoby (np. znajomego) z którą dzielić będziemy pokój, jeżeli na danym wyjeździe będzie ktoś kogo znasz.

Ubezpieczenie

Przy wykupieniu wycieczki dostajesz podstawowe ubezpieczenie AXA obejmujące:

 • koszty Leczenia do 30 000 EUR,
 • NW do 2 000 EUR,
 • ubezpieczenie bagażu do 200 EUR.

Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wycieczki. Ubezpieczenie takie kosztuje 3% wartości imprezy.

Wylot

Wylot zaplanowany jest z Warszawy z transferem w Dubaju lub Doha i stamtąd już bezpośrednio na Bali. Istnieje możliwość zorganizowania wylotu z innego miasta lub kraju.

Wielkość grupy

W związku z tym, że bardzo zależy mi na jak największym komforcie wszystkich osób biorących udział w Fit Campie oraz na skuteczności przeprowadzanych treningów – grupy są przewidziane na maksimum 10 osób. W takim kameralnym gronie będziemy mieli możliwość dobrze się poznać i czerpać z tego co Bali ma nam do zaoferowania pełnymi garściami.

Koszt wycieczki

 • Wylot
  04.09.2018
 • Powrót
  17.09.2018
 • Pobyt
  13 dni
 • Wyżywienie
  Full Board
 • Zakwaterowanie
  Pokój 2-osobowy
 • Płatne w Polsce
  13500 zł (brutto)
 • Płatne na wyjeździe
  480 USD
 • Zapisz
  się
 • Wylot
  04.09.2018
 • Powrót
  17.09.2018
 • Pobyt
  13 dni
 • Wyżywienie
  Full Board
 • Zakwaterowanie
  Pokój 1-osobowy
 • Płatne w Polsce
  15850 zł (brutto)
 • Płatne na wyjeździe
  480 USD
 • Zapisz
  się
Ceny za szkolenia podane są w kwocie netto, w trakcie opłacania zamówienia automatycznie doliczony zostanie podatek VAT.

Cena zawiera:

 • 6 noclegów na Bali w Hotelu Mövenpick Resort & Spa Jimbaran *****,
 • 6 noclegów w hotelu Candi Beach Resort & Spa **** w miejscowości Candidassa,
 • przelot w obie strony,
 • śniadania, obiady oraz kolacje (zdrowa kuchnia oparta na rybach, owocach i warzywach),
 • wycieczkę “Świątynie Bali”,
 • wycieczkę “Wspinaczka na wulkan Batur”,
 • wycieczkę “Rowerem przez Bali”,
 • wycieczkę “Rafting”,
 • wycieczkę “Joga w Ubud”,
 • powitalna kolacja na plaży,
 • transfery z i na lotnisko,
 • ubezpieczenie podstawowe AXA (KL, NNW i bagaż),
 • opiekę polskojęzycznego pilota, trenera oraz opiekuna z ramienia organizatora,
 • konsultacje dietetyczne, treningowe oraz prozdrowotne,
 • około 20 godzin treningów siłowo-wytrzymałościowych / jogi / rozciągania,
 • podatek VAT.

Cena nie zawiera:

 • Wycieczki dodatkowej: Balijski Wschód
 • Wycieczki dodatkowej: Canyoning w Git Git
 • Wycieczki dodatkowej: Snorkowanie w Amed
 • Wycieczki dodatkowej: Wyjazd na targ rybny
 • Wycieczki dodatkowej: Kintamani
 • Ewentualnej dopłaty do pokoju jednoosobowego

Podsumowanie

Fit Camp na Bali zaplanowany jest na 15 dni, w ciągu których będziesz mieć okazję popracować nad swoją sylwetką, zwiększyć swoją wiedzę z zakresu zdrowego stylu życia, odciąć się od pracy i problemów, zobaczyć niesamowite widoki na licznych wycieczkach fakultatywnych, doświadczyć wielu nowości i atrakcji, rozkoszować się lokalną kuchnią przygotowaną specjalnie pod naszą grupę, poznać wielu ciekawych ludzi dzielących Twoje zainteresowania oraz zwiedzić Bali w sposób znacząco lepszy niż w przypadku dużych komercyjnych biur podróży.

Podczas wyjazdu spędzamy tydzień w hotelu Movenpick oraz tydzień w hotelu Candi Beach.

Koszt wyjazdu to 13 500 zł (brutto) płatne w Polsce oraz 480 USD płatne po przylocie na Bali.

Dla osób zainteresowanych istnieje możliwość płatności ratalnej oraz pobytu w pokoju jednoosobowym (za dodatkową opłatą).

Sprawdź wszystkie wyjazdy

 • Miejsce
  Bali
 • Wylot
  04.09.2018
 • Powrót
  17.09.2018
 • Pobyt
  13 dni
 • Wyżywienie
  Full Board
 • Zakwaterowanie
  Pokój 1 lub 2-osobowy
 • Wybierz »
 • Miejsce
  Zanzibar
 • Wylot
  23.11.2018
 • Powrót
  06.12.2018
 • Pobyt
  14 dni
 • Wyżywienie
  Full Board
 • Zakwaterowanie
  Pokój 1 lub 2-osobowy
 • Wybierz »

Chętnie odpowiem na Twoje pytania, jeżeli cokolwiek jest niejasne

Napisz do mnie