Mój zespół

W związku z tym, że jestem w branży od 10 lat, a od dobrych 6 pracuję po kilkanaście godzin dziennie, 7 dni w tygodniu a niestety nie posiadłem jeszcze umiejętności naginania czasoprzestrzeni – większość osób musiałem odsyłać z kwitkiem z powodu braku czasu.

W wyniku tego, ponad dwa lata temu wpadłem na pomysł, utworzenia własnego zespołu trenerów i dietetyków. Przyświecały mi wtedy dwa główne aspekty, pierwszy – to aby nie musieć odmawiać ludziom / skrócić czas oczekiwania na konsultacje itd., drugi zaś, aby mieć wokół siebie fachowców z różnych dziedzin szerokorozumianego „fitness i wellness”.

Możesz pomyśleć teraz sobie – „jasne Dawid, rozumiem – nie masz miejsc, w takim razie ja wygoogluję sobie kolejnego topowego trenera i napiszę do niego zamiast trenować z kimś mało znanym itd.”, oczywiście – możesz tak zrobić. Pytanie tylko czy faktycznie cokolwiek dzięki temu zyskasz? To, że ktoś się nie wypromował nie oznacza, że jest gorszym trenerem/specjalistą od osoby z bogatego domu wydającej tysiące złotych miesięcznie na promocje w internecie. Gwarantuję Ci, że dołożyłem wszelkich starań aby przekazać swoją wiedzę, doświadczenie oraz warsztat każdej osobie będącej w moim teamie.

Nie oszukujmy się, nikt nie jest alfą i omegą. Nie da jednocześnie rozwijać się na wszystkich frontach i być ekspertem w każdej dziedzinie. Ja skupiłem się przede wszystkim na prowadzeniu treningowym i dietetycznym osób z zaburzeniami hormonalnymi, problemami metabolicznymi oraz autoimmunologiami.

Właśnie dlatego, bardzo chętnie widziałem u swego boku ludzi, mających odmienne specjalizacje ode mnie – na przykład kogoś, kto dobrze ogarnie temat poprawy mobilności i wzorców ruchowych po poważnych urazach / kontuzjach itd.

Wiedza, doświadczenie i pełen profesjonalizm

Osoby należące do mojego zespołu, zostały przeze mnie solidnie sprawdzone i przeszkolone. Nigdy nie podpisałbym się pod kimś, kto jest nieprofesjonalny, nie posiada wiedzy i odpowiedniego podejścia do ludzi. Zawsze oferowałem najwyższą jakość usług i tego samego wymagam od swojego teamu.

Zanim rozpocznę z kimkolwiek współpracę, konfrontuję naszą wiedzę, stosowane metody oraz podejście do „pracy” – tak abyśmy wszyscy działali spójnie. Współpracuję wyłącznie z osobami ambitnymi, nastawionymi na ciągły rozwój i wiążącymi długofalowe plany z karierą trenerską.

Dodatkowo dzięki temu, że każdy z nas ma trochę inną specjalizacje oraz związane z nią różnice w doświadczeniach zawodowych – często wzajemnie się ze sobą konsultujemy i przeprowadzamy burze mózgów w tzw. „trudnych” przypadkach. Zdarza się więc tak, że prowadzi Cię jeden trener a w rzeczywistości o Twój sukces troszczy się kilka osób.

Dlaczego warto?

icon

Oszczędność

icon

Większa dostępność

icon

Wysoka jakość usług

icon

Kompleksowe podejście

icon

Spójna metodyka

icon

Wsparcie całego zespołu

icon

Ciągły rozwój i doszkalanie

icon

Zastępstwo za Twojego trenera

icon

Wysoka kultura osobista

Poznaj mój team