Martyna Wójcik

Nazywam się Martyna Wójcik i jestem certyfikowanym Trenerem Personalnym. Ukończyłam studia na kierunku Dietetyka, Wychowanie Fizyczne oraz Kosmetologia. Pracuję również jako Instruktor Fitness, jednak głównie zajmuję się indywidualną opieką trenerską i dietetyczną swoich podopiecznych.

Większość trenerów, mówiąc o sobie, zaczyna słowami: „ze sportem byłem związany od dziecka”. W moim przypadku było zupełnie inaczej – nie lubiłam żadnej aktywności fizycznej, unikałam lekcji wychowania fizycznego i starałam się organizować zwolnienia na pozorowane, rozmaite dolegliwości, aby tylko nie uczestniczyć w lekcjach. Dlatego też, jak nikt inny rozumiem osoby, które chcą zmienić swoją sylwetkę, a nie koniecznie przekonały się jeszcze do aktywności fizycznej. Odkąd pamiętam fascynowałam się za to fizjologią człowieka. W planach były takie studia jak medycyna, psychologia, kognitywistyka, ostatecznie podjęłam decyzje – zostanę kosmetologiem.

Studia bardzo szybko zweryfikowały, że praca w tym zawodzie nie jest dla mnie. Jako że jestem osobą obowiązkową postanowiłam je ukończyć, a będąc na 3 roku podjęłam naukę na drugim kierunku. Skąd pomysł na kierunek Wychowanie Fizyczne? Chciałam od podszewki poznać funkcjonowanie ludzkiego organizmu z uwzględnieniem właśnie aktywności fizycznej. Okazało się, że to był strzał w dziesiątkę! Fizjologia wysiłku fizycznego, biochemia, biomechanika, profilaktyka cardio-ortoped-inter to były przedmioty, z których poszerzałam swój zakres wiedzy znacznie poza program. Stopniowo sport wdrażałam również w swoje życie, a na swoją specjalizację wybrałam lekkoatletykę. Uznałam, że każda dyscyplina sportowa posiada jej elementy w swej specyfice. W końcu, mając świadomość funkcjonowania ludzkiego ciała, pokochałam sport, szczególnie trening siłowy i funkcjonalny.

Wiedząc również, że istotniejsza dla zdrowia jest profilaktyka niż leczenie, zainteresowałam się tematyką odżywiania. Wtrakcie studiów Wychowania Fizycznego zapragnęłam zostać dietetykiem. Przez lata łączyłam studia dzienne, zaoczne i pracę, międzyczasie zostałam trenerem personalnym i sędzią kettlebell federacji Girievoy Sport.

Od tej pory wiedziałam już czym chcę się zajmować. Wiedza zdobyta na studiach pozwala mi na holistyczne podejście do człowieka, rozumiem jak działa aparat ruchu i jak zoptymalizować trening dla konkretnej osoby, by przyniósł oczekiwane efekty. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, biorąc udział w konferencjach naukowych i szkoleniach z zakresu dietetyki i fitness oraz czytając najnowsze publikacje medyczne. Stosując sprawdzone metody Dawida, gwarantuję równie spektakularne efekty.

Jeśli chcesz poprawić jakość swojego życia, zmienić sylwetkę, poczuć się lepiej we własnej skórze, napisz do mnie. Możesz liczyć na pełen profesjonalizm i wsparcie.

Wybierz dla siebie odpowiedni pakiet! Sprawdź mój cennik.

Oferta