Formularz

Niezależnie od tego czy zamierzasz podjąć ze mną współpracę „na żywo” czy też na odległość (on-line), proszę Cię o wypełnienie poniższego formularza. Przeprowadzenie wywiadu w formie elektronicznej bardzo ułatwia mi późniejsze wyszukanie istotnych informacji.

Formularz jest obszerny – wypełnienie go zajmuje około 20 minut. Zanim zaczniesz go wypełniać przygotuj wyniki badań, aktualne zdjęcia swojej sylwetki robione od przodu, od boku i od tyłu (np. przy pomocy samowyzwalacza), zdjęcia sylwetki jaka docelowo Cię interesuje, plan dietetyczny lub rozpiskę treningową z której dotychczas korzystałeś (o ile taka była).

Na pytania odpowiadaj szczegółowo, im więcej dostanę od Ciebie informacji tym lepiej będę mógł dopasować dietę i trening pod Twoje możliwości oraz styl życia.

Pierwszym krokiem w formularzu jest podanie podstawowych danych oraz założenie konta na stronie. Konto umożliwi automatyczny zapis wprowadzanych przez Ciebie informacji w bazie danych oraz ich późniejsze odtworzenie w razie gdyby coś przerwało Twoje połączenie z internetem w trakcie wypełniania formularza lub gdybyś po prostu chciał uzupełniać formularz „na raty”.

Formularz jest dość rozbudowany, ponieważ przeprowadzenie dobrego wywiadu w drastyczny sposób zwiększa precyzję z jaką mogę dobrać efektywną strategię działania. Nie korzystam z gotowych szablonów, gdyż takich ofert jest w internecie mnóstwo, a ich skuteczność jest bardzo niewielka.

Każdy z nas jest inny, i dlatego każdy przypadek rozpatruję indywidualnie, a nie według sztywnego schematu. W związku z tym na przygotowanie planu treningowego lub dietetycznego potrzebuję
trochę czasu. Biorąc pod uwagę ilość konsultacji oraz treningów które prowadzę, średni czas oczekiwania wynosi ok. 7-10 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na konto.

Przejdź do formularza

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, pisz lub dzwoń śmiało. Dokładne informacje kontaktowe znajdziesz w dziale kontakt do którego trafisz klikając na przycisk znajdujący się poniżej.

Skontaktuj się ze mną